Шляхетнi меблi


Cтенд Шляхетнi меблi на виставцi KIFF 2017

Дерев’яні елітні меблі від провідних виробників світу
Торгова марка “Шляхетні Меблі” – офіційний представник американського бренду Ashley в Україні. Ми працюємо з 2006 року у співпраці з найбільшим виробником меблів для дому у цілому світі. Для того, щоб стати брендом номер 1 у Північній Америці потрібно творити більше ніж просто меблі (Ashley).
У салоні “Шляхетні Меблі” професійний персонал допоможе Вам у підборі спалень, м’яких меблів, кабінетів та віталень.
“Шляхетні меблі” є ексклюзивним представником не лише концерну «Ashley», а й інших американських брендів – “Michael Amini”, “Craftmaster” та “Universal”, котрі також пропонують великий вибір та асортимент. Окрім того, фабрика “Craftmaster” представляє дизайнерську лінію від Паули Дін (Paula Deen). Тут у Вас є можливість самотужки долучитись до створення своїх меблів (обрати саме ту оббивку для дивана, котра, на Ваш погляд, найкраще поєднається із усім стилем). Відчуйте себе справжнім творцем!
У пропозиціі салону “Шляхетні мебл”і також предмети декору, ексклюзивний посуд, елітні світильники та килими ручної роботи.

Вас завжди радо зустрінуть в наших салонах меблів у Львові. Кваліфіковані консультанти допоможуть вибрати Вам найкращі меблі для вашого дому.

м.Львів, вул. Окружна, 77
тел.: (032) 238-09-53
моб.: (093) 323-91-02, (067) 226-77-00
Керівник проекту : (067) 215 00 11
Поліна Олександрівна Мартинишин
email: info@slmebli.com.ua